Informacje dodatkowe
| Waga | 6,078 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 30667072,0986082590,DRA0086,1042103821,1042105770,DAN934,30667072,30667072,30795495,30795495AA,063377420000,063377420010,63377420,944390904320,MAN7420,1042105770RB,1042105770RR,1042105770RT,RNL1042102750,RNL1042105770,1633079,3M5T10300NB,3M5T10300NC |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | 9.50 mm |
| E.1 | 48.00 mm |
| E.2 | 72.00 mm |
| E.4 | 72.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 185.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 150 A |
| O.D.1 | 49.00 mm |
| Plug | PL_3402 |
| Rozmiar A | 76.40 mm |
| Rozmiar C | 68.40 mm |
| G | 6 szt. |








![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)

