Informacje dodatkowe
| Waga | 6,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA0802,373002A600,373002A601,373002A650,373002A651,373002A600,373002A601,373002A650,373002A651,RNLTG12C140,2612217,2612217A,439683,439760,440268,440352,TG12C090,TG12C118,TG12C140,TG12C141 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.50 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 194.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 120 A |
| O.D.1 | 57.00 mm |
| Plug | PL_3307 |
| Rozmiar A | 33.00 mm |
| Rozmiar B | 13.00 mm |
| Rozmiar C | 51.50 mm |
| G | 5 szt. |







![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)


