- AUTOELECTRO: AEK2173
- DELCO: DRA0663
- DENSO: 102211-0800
- ELECTROLOG: ALT6555
- ELSTOCK: 28-4626
- KUHNER: 553113RID
- LOGISTIK: 446972
- LUCAS: LRA02173, LRA2173
- ROVER: YLE102480
- SOVEREIGN: SA915
- STARDAX: STX100524
- WAI / TRANSPO: 11031R
- WOODAUTO: ALT10085
Alternator Freelander 2.5i 01.2000-
471,00 zł
1 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 6,144 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| EAN | 5901259406221 |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.50 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 172.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 115 A |
| O.D.1 | 48.00 mm |
| Plug | PL_3312 |
| Rozmiar A | 92.00 mm |
| Rozmiar B | 58.00 mm |
| G | 6 szt. |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| LAND ROVER | FREELANDER I (L314) 2.5 V6 4x4 | 25K4F | 2000 - 2006 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| LAND ROVER | Freelander 2.5i | 2000 |







![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)
![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)

![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)