Informacje dodatkowe
| Waga | 6,905 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| Typ | CIĘŻAROWY |
| NumerRef | A004T57886,A004T59786,A4T57886,A4T59786,ME037641,ME077574,ME077574N |
| Typ samochodu | Niezdefiniowany |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M12x1.25 mm |
| D.2 | 12.50 mm |
| D.3 | 12.50 mm |
| G szt. | 2 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 271.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 35 A |
| O.D.1 | 50.00 mm |
| O.D.2 | 82.00 mm |
| Plug | PL_2500 |
| Pompa próżniowa | Yes |
| Rozmiar A | 43.00 mm |
| Rozmiar B | 13.00 mm |
| Rozmiar C | 81.50 mm |
| W.1 | 16.00 mm |
| G | 2 szt. |










