| 3EFFE | ALTL085, PRAL085 |
| A.Z. MEISTERTEILE | AZMT-49-035-1201, AZMT-49-035-1424 |
| ACAUTO | AC-CBA1673 |
| AINDE | 28-4641CT, AI-90311, CGB-84641 |
| AIRSTAL | 20-0156 |
| ALANKO | 10443267, 10443395 |
| ANDEL | ANM45060, ANM45060X |
| APEC | AAL1674, AAL1787 |
| ARROWHEAD | ABO0332 |
| AS-PL | A0049 |
| ATL AUTOTECHNIK | L42840 |
| AUTO MAGNETO | AM-3974 |
| AUTOTEAM | ABO294, ABO294A, ABO350A, AEC1673 |
| BORG & BECK | BBA2387 |
| BOSCH | 0124525014, 0124525029, 0124525029-R, 0124525529, 0986042840, 1986A00895 |
| BTS TURBO | G100549, G100569, G100641, G101024, G106110, G106111 |
| CARGO | 113272, F032113272 |
| CARWOOD GROUP | BREF0320986042840, BREF032113272, BREF0321986A00895 |
| CASCO | CAL10294AS, CAL10294GS, CAL10350AS, CAL10350GS |
| CEVAM | 4836 |
| COMLINE | CAL0458, CAR-821489 |
| DA SILVA | 010219, 010580 |
| DELCO | DB3950, DRB2840, DRB2840N, DRB2840X, DRB7340, RAA23951 |
| DIXIE | A-6425 |
| DRI | 2381361402 |
| DTS | A-10381 |
| EAI | 56860 |
| ELECTROLOG | ALT1243 |
| ELSTOCK | 28-4641 |
| ERA | 210528A, 210528R |
| EUROREPAR | 1648224380 |
| EUROTEC | 12042840 |
| FARCOM | 111431, 119926 |
| FEBI BILSTEIN | 193319 |
| FRANKBERG | 5481FB0001708 |
| FRIESEN | 9042840 |
| GHIBAUDI | AG1110, AG1110RB |
| HC PARTS | CA1673IR |
| HELLA | 8EL011711-591, 8EL738001-001 |
| HENKEL PARTS | 3125858, 3125859, 3125860, 3125863, 3125864 |
| HERTH+BUSS | 32042840 |
| HOFFER | H5510374 |
| ITAB AUTOMOTIVE | 20010294AV, 20010294OV, 20010350AV, 20010350OV |
| KAMOKA | 8620452 |
| KRAUF | ALB1673 |
| KUHNER | 301673RI, 301673RIB, 301673RIK, 301673RIR, 301673RIS |
| LE PART | LEA0670 |
| LOGISTIK | 441820 |
| LUCAS | LRA02182, LRA2182 |
| MAGNETI MARELLI | 063731673010, 944390428400, MQA1673, MRA42840 |
| MAPCO | 13900 |
| MAXGEAR | 55-0555 |
| MEAT & DORIA | 5510374 |
| MTR | 13047926 |
| NAPA | NPANAL1674, NPANAL1787 |
| NK | 4842840 |
| POWERMAX | 89212727 |
| PROTECH | IR6513, IR7754 |
| QUINTON HAZELL | QRA1097, QRA2952 |
| REAL | 20101053BN, 20101053OE, 20101492BN, 20101492OE |
| REMANTE | 011-003-000904R |
| RIDEX | 4G0060, 4G0060R |
| ROLLCO | ALT473CP |
| SANDO | 2010294.0, 2010294.1, 2010350.0, 2010350.1 |
| SEG AUTOMOTIVE | T002002123 |
| SIDAT | A12BH0202, A12BH0202A2 |
| SIOM | ALT122940, ALT122940A, ALT123500A |
| SNRA | VO8037 |
| STARDAX | STX100110R |
| STARK | SKGN-0320059 |
| STARTCAR | 860ST65 |
| TESLA TECHNICS | TT12231 |
| THE NEWLINE | RE73575N |
| TMI | AL02265 |
| TRISCAN | 831027003 |
| TURBO-TEC | TTAL001122 |
| VALEO | 200168, 437610, 443181 |
| VOLVO | 36050262, 3803645, 8602343, 8602629, 8602710, 8622786, 8637848, 8676489, 8676496, 8676498 |
| WAI | 13998N, 13998R, 815.512.140.010, 815.512.140.018, 815.512.140.019, 815.512.140.210, 815.512.140.211, 815.512.140.280, 815.512.140.340, 815.512.140.440, 815.512.140.460, 815.513.140.010, 815.513.140.440, A135.328, A135.467, A148.156 |
| WALKER | WAL00104 |
| WILMINK GROUP | WG2012010, WG2196844, WG2280750, WG2282938 |
| WILSON | 90-15-6515, 90-15-6515N |
| WOODAUTO | ALT10379, ALT10381, SEG0124525529, WOOALT10379, WOOALT10381 |