Informacje dodatkowe
| Waga | 6,838 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0124425048,DRA0533,55559583,RNL425048 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.00 mm |
| D.2 | 9.00 mm |
| D.3 | 9.00 mm |
| E.1 | 79.00 mm |
| E.2 | 79.00 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 195.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 120 A |
| O.D.1 | 57.00 mm |
| Plug | PL_2200 |
| Rozmiar A | 33.00 mm |
| Rozmiar C | 56.00 mm |
| G | 5 szt. |








![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)
![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)