Informacje dodatkowe
| Waga | 4,778 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0124225051,0986080770,DRA0619,063731889010,943318891010,RNL225051,440824 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 11.50 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 168.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 90 A |
| O.D.1 | 57.50 mm |
| Plug | PL_4000 |
| Rozmiar A | 29.50 mm |
| Rozmiar B | 19.00 mm |
| Rozmiar C | 37.00 mm |
| G | 6 szt. |








![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)

