Informacje dodatkowe
| Typ | OSOBOWY |
|---|---|
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 12.00 mm |
| D.3 | M10x1.5 mm |
| D.4 | M8x1.5 mm |
| G szt. | 6 |
| L.1 | 205.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 160 A |
| O.D.1 | 57.00 mm |
| Plug | PL_2802 |
| Rozmiar A | 47.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 61.00 mm |
| G | 6 szt. |










