Rozrusznik Fendt 5.7 6.2 Diesel

840,00 

3.00 KW

Brak w magazynie



SKU: S0469 Kategoria:

BOSCH 0001359025
BOSCH 0001359072
BOSCH 0001367007
BOSCH 9000143002
BOSCH 9000453082
DELCO 19024285
ISKRA / LETRIKA 11130706
ISKRA / LETRIKA AZJ3219
ISKRA / LETRIKA AZJ3244
ISKRA / LETRIKA IS0706
MAHLE 72735967
MAHLE MS339
OE RNL369017
VALEO D11E131

Informacje dodatkowe

NumerOE

RNL369017

NumerIndeks

BOSCH 0001359025<br/> BOSCH 0001359072<br/> BOSCH 0001367007<br/> BOSCH 9000143002<br/> BOSCH 9000453082<br/> DELCO 19024285<br/> ISKRA / LETRIKA 11130706<br/> ISKRA / LETRIKA AZJ3219<br/> ISKRA / LETRIKA AZJ3244<br/> ISKRA / LETRIKA IS0706<br/> MAHLE 72735967<br/> MAHLE MS339<br/> OE RNL369017<br/> VALEO D11E131<br/>

Pix0

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0469-66350.jpg

Pix1

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0469-66351.jpg

Pix2

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0469-66352.jpg

Pix3

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0469-66353.jpg

Flansch-O

88.8 MM

Anzahl der Befestigungsbohrungen

3

Zähneanzahl.

9

Drehrichtung

CW

Starterleistung

3.00 KW

Napięcie

12 V

CechaTyp

Anlasser

EAN

5901259480764

NazwaCZ

Startér Fendt 5.7 6.2 Diesel

NumerRef

0001359025,0001359072,0001367007,9000143002,9000453082,19024285,11130706,AZJ3219,AZJ3244,IS0706,72735967,MS339,RNL369017,D11E131

Flansch-O-spacja

88.8 MM <br>

Anzahl der Befestigungsbohrungen-spacja

3 <br>

Zähneanzahl.-spacja

9 <br>

Drehrichtung-spacja

CW <br>

Starterleistung-spacja

3.00 KW <br>

Spannung-spacja

12 V <br>

Typ-spacja

ROLNICZY <br>

ZAMIENNIK DLA-spacja

BOSCH <br>

Producent

AS-PL

ZamiennikDlaCzesci

0001369017, BOSCH

Marka Model Engine Rok
FENDT 105S 4.2 Diesel [D226-4] 1977 - 1992
FENDT 300 SERIES 4.2 Diesel [D226..] 1980 - 2023
FENDT 600 5.7 Diesel [D227-6] 1978 - 2023
FENDT 610 5.7 Diesel [D226-6] 1978 - 2023
FENDT 611 6.2 Diesel [D226-6] 1976 - 2023
FENDT 612 6.2 Diesel [D226-6] 1976 - 2023
FENDT 614 6.2 Diesel [TD226-6] 1978 - 2023
RENAULT AGRICULTURE Various Models 1960 - 2023