- AS-PL: UD15405A
- AUTOELECTRO: AEK3963
- BMW: 12317558167, 12317558218
- CEVAM: 40427
- DELCO: DA2955, DRA1845
- DENSO: 104210-6030
- DIXIE: A-80617
- ELSTOCK: 28-7573
- KRAUF: ALN9939
- LUCAS: LRA03963, LRA3963
- PSH: 215.928.170
- WILSON: 90-29-5752
Alternator Z4 3.0 sDrive 35i Z4 3.0 sDrive 35is (E89)[N54B30A] 01.2009-
852,00 zł
2 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 7,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| EAN | 5902129133445 |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | 10.50 mm |
| D.4 | 10.50 mm |
| E.1 | 62.50 mm |
| E.2 | 62.50 mm |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 173.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 170 A |
| O.D.1 | 49.00 mm |
| Plug | PL_2303 |
| Rozmiar A | 30.00 mm |
| Rozmiar C | 42.00 mm |
| G | 7 szt. |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| BMW | Z4 Roadster (E89) sDrive 35 i | N54B30A | 2009 - 2016 |
| BMW | Z4 Roadster (E89) sDrive 35 is | N54B30A | 2010 - 2016 |
| TOYOTA | AURIS (_E15_) 2.0 D-4D (ADE150_, ADE150R) | 1AD-FTV | 2006 - 2012 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| BMW | Z4 3.0 sDrive 35i (E89)[N54B30A] | 2009 |
| BMW | Z4 3.0 sDrive 35is (E89)[N54B30A] | 2010 |

![Z4 3.0 sDrive 35i, Z4 3.0 sDrive 35is (E89)[N54B30A] 01.2009-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6642SF.jpg)
![Z4 3.0 sDrive 35i, Z4 3.0 sDrive 35is (E89)[N54B30A] 01.2009- - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6642S-198257-1.jpg)
![Z4 3.0 sDrive 35i, Z4 3.0 sDrive 35is (E89)[N54B30A] 01.2009- - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6642S-198258-1.jpg)
![Z4 3.0 sDrive 35i, Z4 3.0 sDrive 35is (E89)[N54B30A] 01.2009- - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6642S-198259-1.jpg)
![Z4 3.0 sDrive 35i, Z4 3.0 sDrive 35is (E89)[N54B30A] 01.2009- - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6642S-238927-1.jpg)
![Z4 3.0 sDrive 35i, Z4 3.0 sDrive 35is (E89)[N54B30A] 01.2009- - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6642S-A6642S_256962-1.jpg)



![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)