Informacje dodatkowe
| Waga | 7,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0121715002,0121715102,0121715132,30667018,30667524,30667896,30782032,30795210,36000791,8603605,8603898 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | 13.50 mm |
| E.1 | 71.50 mm |
| E.2 | 71.50 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 176.50 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 180 A |
| O.D.1 | 52.00 mm |
| Plug | PL_2305 |
| Rozmiar A | 23.50 mm |
| Rozmiar C | 85.00 mm |
| G | 6 szt. |

![S80 4.4 V8, XC90 4.4 V8 [BD8444S] 01.2006-12.2010](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0705SF.jpg)
![S80 4.4 V8, XC90 4.4 V8 [BD8444S] 01.2006-12.2010 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0705S-A0705S_256962-1.jpg)
![S80 4.4 V8, XC90 4.4 V8 [BD8444S] 01.2006-12.2010 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0705S-238928-1.jpg)
![S80 4.4 V8, XC90 4.4 V8 [BD8444S] 01.2006-12.2010 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0705S-170603-1.jpg)
![S80 4.4 V8, XC90 4.4 V8 [BD8444S] 01.2006-12.2010 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0705S-170602-1.jpg)
![S80 4.4 V8, XC90 4.4 V8 [BD8444S] 01.2006-12.2010 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0705S-170601-1.jpg)



![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)