Informacje dodatkowe
| Waga | 7,216 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA0867,439684,440269 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.00 mm |
| D.2 | 8.00 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 7 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 187.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 220 A |
| O.D.1 | 56.00 mm |
| Plug | PL_2303 |
| Rozmiar A | 30.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 60.00 mm |
| G | 7 szt. |







![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)


![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)