Informacje dodatkowe
| Waga | 6,35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986CR6362,0986CR6367,AL8877X,AL8882X,13502989,13502989A,13588309,FG15S083 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 12.00 mm |
| D.2 | 12.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 190.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 150 A |
| O.D.1 | 64.00 mm |
| Plug | PL_2201 |
| Rozmiar A | 73.00 mm |
| Rozmiar B | 51.00 mm |
| G | 6 szt. |

![Camaro 6.2 [LS3(376CUV8)] 09.2009-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3598SF.jpg)
![Camaro 6.2 [LS3(376CUV8)] 09.2009-12.2015 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3598S-220586-2.jpg)
![Camaro 6.2 [LS3(376CUV8)] 09.2009-12.2015 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3598S-220587-2.jpg)
![Camaro 6.2 [LS3(376CUV8)] 09.2009-12.2015 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3598S-220588-2.jpg)
![Camaro 6.2 [LS3(376CUV8)] 09.2009-12.2015 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3598S-240147-2.jpg)
![Camaro 6.2 [LS3(376CUV8)] 09.2009-12.2015 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3598S-A3598S_256958-2.jpg)


![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)
![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)