Informacje dodatkowe
| Waga | 7,35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | VALEO |
| D.1 | 10.00 mm |
| D.2 | 10.00 mm |
| D.3 | 10.00 mm |
| D.4 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 7 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 174.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 180 A |
| O.D.1 | 60.00 mm |
| Plug | PL_2305 |
| Rozmiar A | 42.50 mm |
| Rozmiar B | 18.00 mm |
| Rozmiar C | 55.00 mm |
| G | 7 szt. |

![H-1 2.5 CRDi, H350 2.5 CRDi [D4CB] 01.2009-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3604VALEOF.jpg)
![H-1 2.5 CRDi, H350 2.5 CRDi [D4CB] 01.2009- - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3604VALEOB.jpg)
![H-1 2.5 CRDi, H350 2.5 CRDi [D4CB] 01.2009- - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3604VALEOS.jpg)
![H-1 2.5 CRDi, H350 2.5 CRDi [D4CB] 01.2009- - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3604VALEOB1.jpg)
![H-1 2.5 CRDi, H350 2.5 CRDi [D4CB] 01.2009- - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A_v3-36.jpg)
![H-1 2.5 CRDi, H350 2.5 CRDi [D4CB] 01.2009- - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3604VALEO-A3604VALEO_256960-2.jpg)



