Informacje dodatkowe
| Waga | 7,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 21 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA1326,1042106360,1042106361,DAN1111,BJ3210300AC,063377568010,BJ3210300AD,C2Z17063,C2Z31658,LR028116,LR031026,0210800220 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | DENSO |
| D.1 | 10.00 mm |
| D.2 | 10.00 mm |
| D.3 | M10x1.5 mm |
| D.4 | M10x1.5 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 185.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 180 A |
| O.D.1 | 53.50 mm |
| Plug | PL_2305 |
| Rozmiar A | 43.00 mm |
| Rozmiar B | 21.00 mm |
| Rozmiar C | 44.50 mm |
| G | 6 szt. |







![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)

![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)
![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)