Informacje dodatkowe
| Waga | 5,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 4896803AB,4896803AC,12949,4210000630,4210000631 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 12.00 mm |
| D.2 | 13.00 mm |
| D.3 | 15.00 mm |
| E.1 | 69.00 mm |
| E.2 | 65.00 mm |
| E.3 | 65.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 174.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 140 A |
| O.D.1 | 53.00 mm |
| Plug | PL_2804 |
| Rozmiar A | 39.00 mm |
| Rozmiar C | 56.00 mm |
| G | 6 szt. |







![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)


