- AS-PL: UD90001A
- DENSO: 04727-866AB, 104210-6090
- KUHNER: 553924RI, 553924RIK
- LOGISTIK: 446980
- PSH: 835.927.180
- SIDAT: A12DE1109AS
Alternator Voyager 2.8 CRD 01.2008-
843,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 7,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| EAN | 5902129072317 |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.00 mm |
| D.2 | 9.00 mm |
| D.3 | 10.00 mm |
| D.4 | 10.00 mm |
| E.1 | 72.50 mm |
| E.2 | 70.00 mm |
| E.3 | 70.00 mm |
| E.4 | 70.00 mm |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 174.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 180 A |
| O.D.1 | 52.00 mm |
| Plug | PL_3413 |
| Rozmiar A | 53.00 mm |
| Rozmiar C | 41.00 mm |
| G | 6 szt. |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| CHRYSLER | GRAND VOYAGER V (RT) 2.8 CRD | ENS | 2007 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| CHRYSLER | Voyager 2.8 CRD | 2008 |








![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)
![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)
![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)