Informacje dodatkowe
| Waga | 5,85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 21 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DA1993,DRA0883,1042102040,1042102041,1042104670,DAN1354,2706031050,2706031051,2706031052,2706031201 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | DENSO |
| D.1 | 10.50 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 7 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 165.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 150 A |
| O.D.1 | 52.50 mm |
| Plug | PL_4002 |
| Rozmiar A | 38.50 mm |
| Rozmiar B | 18.00 mm |
| Rozmiar C | 33.00 mm |
| G | 7 szt. |

![GS 300 3.0, IS 250 2.5 [3GR-FSE], [4GR-FSE] 04.2005-11.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6522DENSOF.jpg)
![GS 300 3.0, IS 250 2.5 [3GR-FSE], [4GR-FSE] 04.2005-11.2011 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6522DENSOB.jpg)
![GS 300 3.0, IS 250 2.5 [3GR-FSE], [4GR-FSE] 04.2005-11.2011 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6522DENSOS.jpg)
![GS 300 3.0, IS 250 2.5 [3GR-FSE], [4GR-FSE] 04.2005-11.2011 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6522DENSOB1.jpg)
![GS 300 3.0, IS 250 2.5 [3GR-FSE], [4GR-FSE] 04.2005-11.2011 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A_v3-73.jpg)
![GS 300 3.0, IS 250 2.5 [3GR-FSE], [4GR-FSE] 04.2005-11.2011 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6522DENSO-A6522DENSO_256960-2.jpg)



![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)