Informacje dodatkowe
| Waga | 9,95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 25 cm |
| NumerRef | 10R9095,2267683,DRA0687,0210800740,1012118400,1012118401,2118007 |
| Typ | PRZEMYSŁOWY |
| KOŁO PASOWE | N/A |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.50 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | 12.50 mm |
| D.4 | 12.50 mm |
| E.1 | 80.00 mm |
| E.2 | 80.00 mm |
| Koło pasowe | n/a |
| L.1 | 220.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 95 A |
| Plug | PL_9114 |
| Rozmiar C | 109.00 mm |








![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)

