Informacje dodatkowe
| Waga | 5,05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986UR6300,11195,DRA1349,DRA1349N,2612741,600230,612741 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 170.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 120 A |
| O.D.1 | 58.00 mm |
| Plug | PL_3307 |
| Rozmiar A | 22.00 mm |
| Rozmiar B | 15.00 mm |
| Rozmiar C | 59.00 mm |
| G | 6 szt. |








![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)

