- AS-PL: UD02292A
Alternator Canter Engine Various Models [4D30] [4D31] [4D34]
665,00 zł
9 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 6,27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| EAN | 5901259498523 |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M12x1.25 mm |
| D.2 | 12.50 mm |
| D.3 | 12.50 mm |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 255.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 35 A |
| O.D.1 | 50.00 mm |
| O.D.2 | 82.00 mm |
| Plug | PL_2004 |
| Pompa próżniowa | Yes |
| Rozmiar A | 45.50 mm |
| Rozmiar B | 12.50 mm |
| Rozmiar C | 81.00 mm |
| W.1 | 16.00 mm |
| G | 2 szt. |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MITSUBISHI | Canter | 4D30 | 1970 - |
| MITSUBISHI | Canter | 4D31 | 1970 - |
| MITSUBISHI | Canter | 4D34 | 1970 - |
| MITSUBISHI | Engine | 4D30 | 1970 - |
| MITSUBISHI | Engine | 4D31 | 1995 - 2005 |
| MITSUBISHI | Various Models | 4D30 | 1970 - |
| MITSUBISHI | Various Models | 4D31 | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MITSUBISHI | Canter [4D30] | |
| MITSUBISHI | Canter [4D31] | |
| MITSUBISHI | Canter [4D34] | |
| MITSUBISHI | Engine [4D30] | |
| MITSUBISHI | Engine [4D31] | |
| MITSUBISHI | Various Models [4D30] | |
| MITSUBISHI | Various Models [4D31] |

![Canter, Engine, Various Models [4D30], [4D31], [4D34]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A5114F.jpg)
![Canter, Engine, Various Models [4D30], [4D31], [4D34] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5114-100677-2.jpg)
![Canter, Engine, Various Models [4D30], [4D31], [4D34] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5114-100678-2.jpg)
![Canter, Engine, Various Models [4D30], [4D31], [4D34] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5114-100679-2.jpg)
![Canter, Engine, Various Models [4D30], [4D31], [4D34] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5114-238914-2.jpg)
![Canter, Engine, Various Models [4D30], [4D31], [4D34] - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5114-A5114_256960-2.jpg)
![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)

