Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| NumerRef | 0986082790,DRA0893,A005TJ0091,A5TJ0091,A5TJ0091,RNLA5TJ0091,31100RB0004 |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | M8x1.25 mm |
| D.3 | 8.50 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 169.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 90 A |
| O.D.1 | 62.00 mm |
| Plug | PL_4801 |
| Rozmiar A | 36.50 mm |
| Rozmiar B | 17.00 mm |
| Rozmiar C | 38.50 mm |
| G | 5 szt. |

![Civic 1.4, Jazz 1.2, Jazz 1.3, Jazz 1.4, Jazz 1.5 [L13Z1], [L12B1], [L15A]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A5116F.jpg)
![Civic 1.4, Jazz 1.2, Jazz 1.3, Jazz 1.4, Jazz 1.5 [L13Z1], [L12B1], [L15A] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5116-239249-2.jpg)
![Civic 1.4, Jazz 1.2, Jazz 1.3, Jazz 1.4, Jazz 1.5 [L13Z1], [L12B1], [L15A] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5116-239250-2.jpg)
![Civic 1.4, Jazz 1.2, Jazz 1.3, Jazz 1.4, Jazz 1.5 [L13Z1], [L12B1], [L15A] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5116-239251-2.jpg)
![Civic 1.4, Jazz 1.2, Jazz 1.3, Jazz 1.4, Jazz 1.5 [L13Z1], [L12B1], [L15A] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5116-239252-2.jpg)
![Civic 1.4, Jazz 1.2, Jazz 1.3, Jazz 1.4, Jazz 1.5 [L13Z1], [L12B1], [L15A] - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5116-A5116_256960-2.jpg)


![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)
![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)