- AS-PL: UD12500A
- DELCO: 23000
- DIXIE: A-80509
- FORD: CT4T10300AB, CT4Z10346A
- MITSUBISHI: A002TX2081, A002TX2081ZC, A2TX2081, A2TX2081ZC
- WAI / TRANSPO: 11550N
- WILSON: 90-27-3416
Alternator Edge 2.0 01.2012-12.2014
796,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 6,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| EAN | 5902129038580 |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 10.00 mm |
| D.3 | 10.00 mm |
| E.1 | 34.00 mm |
| E.2 | 34.00 mm |
| E.3 | 34.00 mm |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 196.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 150 A |
| O.D.1 | 58.50 mm |
| Plug | PL_3402 |
| Rozmiar A | 55.50 mm |
| Rozmiar C | 58.00 mm |
| G | 6 szt. |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| FORD | Edge 2.0 | 2012 - 2014 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| FORD | Edge 2.0 | 2012 - 2014 |







![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)

![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)
