Informacje dodatkowe
| Waga | 7,814 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| NumerRef | 0124615030,0124615069,DA2231,DRA1121,0131542602,A0131542602,RNL615030 |
| Typ | ROLNICZY |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 12.50 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | 12.50 mm |
| G szt. | 9 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 200.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 150 A |
| O.D.1 | 77.00 mm |
| Plug | PL_2300 |
| Rozmiar A | 110.00 mm |
| Rozmiar B | 80.00 mm |
| G | 9 szt. |








![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)
![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)
