Informacje dodatkowe
| Waga | 5,65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 3730037400,3730037405,3730037400,3730037405,RNL3730037400,2655010,437488,439295,A0002655010,A0002655516,SG9B025,TA000A34501,TG11C024 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.00 mm |
| D.3 | 10.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 182.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 110 A |
| O.D.1 | 61.50 mm |
| Plug | PL_2002 |
| Rozmiar A | 41.50 mm |
| Rozmiar B | 23.00 mm |
| Rozmiar C | 44.00 mm |
| G | 6 szt. |

![Coupe 2.7 V6, Highway Van 2.7 24V, Sonata 2.7 i V6, Trajet 2.7 V6 [G6BA] 0](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3177F.jpg)
![Coupe 2.7 V6, Highway Van 2.7 24V, Sonata 2.7 i V6, Trajet 2.7 V6 [G6BA] 0 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3177-234056-2.jpg)
![Coupe 2.7 V6, Highway Van 2.7 24V, Sonata 2.7 i V6, Trajet 2.7 V6 [G6BA] 0 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3177-234057-2.jpg)
![Coupe 2.7 V6, Highway Van 2.7 24V, Sonata 2.7 i V6, Trajet 2.7 V6 [G6BA] 0 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3177-234058-2.jpg)
![Coupe 2.7 V6, Highway Van 2.7 24V, Sonata 2.7 i V6, Trajet 2.7 V6 [G6BA] 0 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3177-238912-2.jpg)
![Coupe 2.7 V6, Highway Van 2.7 24V, Sonata 2.7 i V6, Trajet 2.7 V6 [G6BA] 0 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3177-A3177_256960-2.jpg)
![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)

![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)
