Informacje dodatkowe
| Waga | 5,946 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986082020,DA1521,DRA0411,DRA0411X,RAA11522,1042104100,1042104102,1042105150,1042105151,1042105590,1042105591,DAN1076,063377554010,063731964010,600000165270,943319641010,944390904080,MAN7554,MARC1964,MQA1964,MRA90408,1042104101RT,1042104101T,RNL1042104101,RNL1042104101IN,RNL1042105151,270600N021,270600N030,270600N031,2706033070,270603307284,440913 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| D.4 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 170.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 100 A |
| O.D.1 | 62.00 mm |
| Plug | PL_4000 |
| Rozmiar A | 33.00 mm |
| Rozmiar B | 16.00 mm |
| Rozmiar C | 42.00 mm |
| G | 6 szt. |










![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)