Informacje dodatkowe
| Waga | 3,452 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | ROLNICZY |
| NumerRef | 10463699,14105,94024347,DRA2431,DRA3338,2109004,2119004,LT12316,LT12506,LT12506A,LT12506B,LT13037K,LT13072,LT13072B,LT13075,LT13081,LT13083,LT13089,LT13304,LT13305,LT13513,LT135138,LT13513B,LT13513C,LT13514,LT13516,LT13519,LT13519B,LT13519C,LT13519E,LT13520,LT13522,LT13526,LT13527,LT13530,LT13530A,LT13530B,LT13535,LT135350,LT13535B,LT13535C,LT13536,LT13536B,LT13536C,LT13568,LT13569,LT13569B,LT13802,5812000530,5812000840 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | 8.50 mm |
| G szt. | 1 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 160.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 35 A |
| O.D.1 | 55.00 mm |
| O.D.2 | 77.00 mm |
| Plug | PL_9102 |
| Rozmiar A | 41.50 mm |
| Rozmiar B | 13.00 mm |
| Rozmiar C | 81.00 mm |
| W.1 | 9.50 mm |
| G | 1 szt. |








![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)
